Pracownia Kwiatowa powstała jako realizacja marzeń i sposób na zarażenie innych naszą miłością do kwiatów i pięknych form, które można z nich uzyskać.

Kwiaty od zawsze towarzyszą człowiekowi w najważniejszych momentach życia. Piękno kwiatów i ich elegancja pozwala na wyrażanie za ich pomocą miłości, radości, wdzięczności oraz szacunku, kwiaty towarzyszą nam też w celebracji wyjątkowych chwil.

Dokładając wszelkich starań usiłujemy zdobyć uznanie oraz zadowolenie naszych klientów poprzez niepow- tarzalne, wyjątkowe, odpowiednie na każdą okazję kompozycje kwiatowe przygotowane według najnowszych trendów, przy użyciu nowoczesnych technik i najpiękniejszych kwiatów najwyższej jakości.

Jesteśmy otwarci na współpracę z klientem, chętnie podejmujemy się każdego wyzwania. Jesteśmy po to aby spełniać Państwa marzenia oraz dzielić się naszą pasją tworząc z kwiatów barwny i niezwykły świat.

Oferujemy szeroki zakres usług florystycznych. Dla naszych klientów wykonujemy:

- dekoracje z kwiatów ciętych

- dekoracje wnętrz z kwiatów sztucznych i doniczkowych

- dekoracje świąteczne

- dekoracje ślubne

- bukiety i kosze okolicznościowe

- nietypowe realizacje florystyczne dla agencji eventowych, oprawa imprez specjalnych, bankietów, konferencji i szkoleń

- wystrój wnętrz

- aranżacje witryn sklepowych

Z przyjemnością realizujemy też wszelkie inne projekty.

W trosce o satysfakcję naszych klientów współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami co gwarantuje, że Państwa dekoracje są wykonywane z najlepszej jakości materiałów.

 
 
     
KWIACIARNIA "IMPRESJA"     UL.KUPIECKA 42     ZIELONA GÓRA     KWIATY Z DOWOZEM: 68 325 43 42